fotograia ślubna kraków
Bez kategorii

Sesja narzeczeńska – jak i kiedy ją zorganizować?

Planujecie się pobrać, jednak wesele dopiero za rok? Teraz jest najlepszy moment, by wykonać tak zwaną sesję narzeczeńską. Sesje przedślubne cieszą się coraz większą popularnością. W jakim celu się je organizuje oraz jak się za to zabrać? Jak znaleźć najlepszego fotografa?

Kiedy i po co?

Bardzo wielu osobo wydaje się, że sesje narzeczeńskie to przesada. Po co wydawać niepotrzebnie pieniądze tylko po to, by pokazać się innym na Facebooku? W rzeczywistości idea robienia zdjęć przedślubnych i zaręczynowych jest zupełnie inna ściśle określona. Najczęściej chodzi o to, by wykonane zdjęcia rozesłać rodzinie razem z zaproszeniami na wesele. Pomysł na sesje narzeczeńskie zrodził się razem z modą na projektowanie własnych zaproszeń. Zamiast zamawiać gotowe zwory, można spersonalizować zaproszenia, umieszczając profesjonalne zdjęcia przyszłej młodej pary. Takie zaproszenie jest piękną pamiątką dla wszystkich zaproszonych gości. Nie wspominając o tym, że jeśli zapraszacie wujków, których dawno (lub nigdy) nie widzieliście, rodzina dowie się ze zdjęć, jak wyglądacie…

Pamiątka dla was

Planujecie być ze sobą przez całe życie, dlatego zdjęcia z okresu narzeczeństwa będą dla was pamiątką na zawsze. Warto zapamiętać początki związku, pierwszy szczęśliwy okres, który będzie dodawał wam wiary i siły przez wszystkie kolejne lata. Zdjęcia w albumie zawsze będą wam przypominać, dlaczego wybraliście właśnie siebie i postanowiliście razem iść przez życie.

Jak zorganizować sesję?

Na sesję narzeczeńską najlepiej wybrać profesjonalnego fotografa, który zrobi dla was piękne zdjęcia w dużej rozdzielczości, dobrym sprzętem. Najlepiej jeśli będzie to wasz przyszły fotograf ślubny. Katowice, Kraków, Warszawa i inne duże miasta to zwykle spore wyzwanie, jeśli chodzi o organizację wesela na wszystkich etapach, dlatego fotografa wybiera się z dużym wyprzedzeniem. Odległy termin, jak chodzi o salę czy zespół, skłania do zamówienia fotografa nawet na dwa lata do przodu. Jeśli już macie umowną sesje ślubną, od razu możecie umówić się na sesję narzeczeńską. Choć profesjonaliści są rozchwytywani, do fotografów kolejki nie są aż tak długie jak te, w najlepszych restauracjach i salach weselnych.

Wybierzcie ciekawe miejsce

Gdzie zorganizować sesję narzeczeńską? Najlepiej jeśli będzie to miejsce, z którym jesteście szczególni związani. Miasto, w którym wspólnie studiowaliście, rynek, na którym umówiliście się na pierwszą randkę? Wybór należy tylko do was. Sesja narzeczeńska ma być osobista i emocjonalna. Chodzi o to, by oddać łączące was uczucie i pokazać część waszej wspólnej historii. Nie są to zwykłe romantyczne zdjęcia na tle zieleni, a portrety dwojga ludzi połączonych wyjątkową więzią.

Szukasz fotografa na wesele i sesję narzeczeńską? Sprawdź oferty: fotografia ślubna Kraków i okolice. Uwiecznijcie wyjątkowe chwile w obiektywie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code